Dvě top značky, které musíte vyzkoušet: tradice doplňuje kvalitu

Jelikož je pro nás důležitá zákaznická spokojenost, která je určitě ovlivňována i množstvím informací o daných produktech či značce, rozhodli jsme se Vám v tomto blogovém článku představit a blíže přiblížit značku HUNTER a Waboba.

Značka HUNTER má skutečně historické kořeny a dlouhověkou tradici. Její počátky sahají až do roku 1856, kdy byla ve Skotsku založena americkým podnikatelem Henry Lee Norris, a za ten čas už toho dokázala skutečně mnoho. Anglická kvalita a nadčasovost vytvořili módní i praktickou ikonu.

3286776986_md1

Od vojenské obuvi k módním trendům

V minulosti byly holínky HUNTER vyráběny zejména pro vojáky, kteří si je skutečně pochvalovali díky jejich pevnosti. Postupem času se však značka HUNTER ubírala spíše módním směrem, a tak dnes si mají její příznivci skutečně z čeho vybírat.

Celý design je postaven na jednoduchosti a přece stylovosti. Jelikož gumáky jsou v poslední době vnímány i jako módní trend během deštivých dnů, na výběr máte skutečně ze široké palety barev. Kromě toho si také můžete zvolit kotníkový variantu nebo styl po koleno, podle vaší potřeby pohodlnosti. Také existují matné i lesklé modely, s přezkou či bez přezky, a pro extravagantnějších a náročnější klienty HUNTER vytváří verze s různými potisky a motivy. Završením značkového designu je stylový štítek s nápisem značky na přední straně.

Krása a využitelnost v jednom

A že HUNTER obuv kromě módních výsad má i obrovské výhody, říká hned několik faktů. Firma totiž své produkty vyrábí z přírodního kaučuku a jejich vodě odolnost a celková odolnost vůči negativním vlivům počasí byla vyvinuta a testována přímo na britských ostrovech, kde je déšť, chlad a vlhkost pravidelností.

Kromě vodě odolných vlastností také mají protiskluzovou podrážku a odolnost vůči špíně.

Díky tomuto všemu tak Hunter dokázal vytvořit co je v módním světě ne tak často viděny a velmi žádané. Exkluzivní stylovou obuv která je však prioritně považována za pohodlnou a velmi praktickou. Skloubení trendu a široké využitelnosti v skutečně zhoršených povětrnostních podmínkách tak z něj dělá mága, který si svou zákaznickou přízeň i tržní pozici drží již přes 150 let.

S Waboba se zahrajete úplně jinak

Další skvělou značkou je WABOBA , která má sice o něco kratší historii jako HUNTER, avšak vzhledem k jejímu poli působnosti můžeme říci, že je to obdivuhodný čas. Waboba vznikla ve Švédsku před 15 lety a tato firma vyrábí originální vodní míčky, odrážející se od hladiny a mnoho jiných zajímavostí, jako např. extra skákající míče na chodníku či létající talíře, díky kterým si skvěle zpříjemníte vaše hry a posunete zábavu na vyšší level.

e42a9eb4acaf8e4f5187d603a904b2f1

Lehké na hraní, vysoká udržitelnost a mnoho jiného

A proč má Waboba takový úspěch? Je to hned z několika důvodů. WABOBA vodní míčky je možné chytit téměř bez problémů a také neklesají pod hladinu. Kromě toho si také společnost dává opravdu záležet na kvalitě, čímž zajistí vysokou životnost i tak drobné a základní věci, jako je hračka na léto. Produkty jsou totiž vyrobeny z odolných a kvalitních materiálů, a jako bonus je fakt, že jsou snadno skladovatelné, proto je s nim radost i cestovat.

Myslí zeleně

Kromě produktové stránky se však Waboba zaměřuje i na společenskou odpovědnost a budování si jména i v ekologických záležitostech. I proto je jejich výroba postavena na třech základních pilířích a to netoxičnost, udržitelnost a recyklace.

Všechny Waboba produkty jsou vyrobeny z materiálů, které jsou nezávadné pro naši zem, pro lidstvo, bez použití levných škodlivých materiálů. Jelikož výroba je nastavená na vysoké úrovni kvality, produkty jsou vyráběny tak, aby Vám vydržely co nejdéle a tudíž redukují tvorbu odpadu. Pokud se však už přece jen na vašich Micca či jiných Waboba produktech podepsal zub času, nezoufejte, protože mají i vysokou úroveň recyklovatelnosti.

Absolutním potvrzením environmentální angažovanosti společnosti je jejich Waboba Rewild první linie na světě udržitelných plážových a sportovních potřeb vyrobených z rostlin.

Aktuálně má Waboba strategicky rozmístěné pobočky téměř po celém světě - ve Švédsku, ve Spojených Státech, Mexiku, Číně i v Portugalsku ale samozřejmě jejich produkty je možné sehnat i online, např. na v našem e-shopu.

Obě značky, HUNTER i WABOBA jsou nositeli označení jako kvalita, pohodlí a spokojenost zákazníků a můžeme konstatovat, že jim právem patří zákaznická přízeň a podpora už podobu tolika let.