Reklamace, výměna, vrácení

Na Vaší spokojenosti nám záleží, a proto se snažíme dělat naši práci nejlépe jak víme. Někdy se však stanou situace, kdy se něco pokazí i přes veškerou snahu. Pokud náhodou taková situace vznikne, jsme připraveni ji ihned vyřešit. Pokud potřebujete zboží vyměnit, vrátit nebo reklamovat postup je následující:

Jak postupovat při reklamaci zboží?

Přesně vymezené práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího si můžete blíže přečíst v reklamačním řádu, který je součástí obchodních podmínek.

Postup při reklamaci je následující:

Reklamované zboží očistěte, následně zboží zabalte tak, aby při přepravě nedošlo k poškození. K reklamovanému zboží přiložte kopii faktury a vyplněný reklamační protokol, který si můžete stáhnout zde.

Reklamované zboží nám prosím odešlete DOPORUČENĚ na adresu:

STOOR SK s.r.o.

Sedlárska 6, 811 01 Bratislava

Zásilku doporučujeme pojistit do výše ceny zboží, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu během přepravy. Zboží prosím neposílejte zpět na dobírku. Balíky na dobírku nepřebíráme!

Po převzetí reklamovaného zboží Vám začíná běžet 30 denní lhůta na vyřízení reklamace. O průběhu reklamace budete informováni prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Jak postupovat při výměně nebo vrácení zboží?

Postup při výměně / vrácení zboží do 14 dní:

Nepoužité zboží zabalte do původní krabice společně s kopií faktury s vyplněným formulářem na vráceno zboží, které si můžete stáhnout zde.

Zásilku zašlete DOPORUĚNĚ na adresu:

STOOR SK s.r.o.

Sedlárska 6, 811 01 Bratislava

Zásilku doporučujeme pojistit do výše ceny zboží, jelikož neručíme za její případnou ztrátu během přepravy. Zboží k nám prosím neposílejte na DOBÍRKU. Balíky na dobírku nepřebíráme!

Zároveň nás informujte na e-mail info@stoor.group o zaslání zboží na naši adresu. V e-mailu prosíme uveďte číslo objednávky a velikost, za jakou chcete zboží vyměnit nebo číslo účtu, pokud chcete zboží vrátit.

Po přijetí zásilky provedeme její kontrolu a budeme Vás informovat o vyřízení.

Pokud budeme mít zboží skladem, výměnu odesíláme ihned. Pokud zboží není na skladě, vyměněné zboží odesíláme ihned po naskladnění.

O průběhu výměny zboží nebo vrácení peněz za zboží Vás budeme informovat telefonicky nebo e-mailem.

Žádná položka